ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΨΗΛΟΣΩΜΩΝ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δηλαδή, τι να κάνουμε όταν πηγαίνουμε στα μπουζούκια ;

+2
kostasg8
anonimos
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δηλαδή, τι να κάνουμε όταν πηγαίνουμε στα μπουζούκια ; Empty Δηλαδή, τι να κάνουμε όταν πηγαίνουμε στα μπουζούκια ;

Δημοσίευση από anonimos Τρι Μάης 06, 2008 10:46 pm

Τι να κάνουμε ; Να σπρώξουμε τα γύρω τραπέζια και καθίσματα;Δεν γίνεται ότι και να κάνεις ; Να τεντώσεις τα πόδια ;Ούτε κ μετακινώντας το τραπέζι.Οταν σου λένε λίγο στην άκρη για να βλέπει ο διπλανός;τι να κάνεις;Καλά όταν σηκώνεσαι για την τουαλέτα , τότε χαμός,επανάσταση στο μαγαζί.Να σηκωθούνε οι διπλανήσου, να σπρώξουν τους από πίσω,να στριμωχτούν οι παρακάτω και να μην πατήσω κάποιον και φυσικά μην σκοτώσω κανέναν με τους αγκώνες.
Τελικά δεν πρέπει να πηγαίνουμε ; Η όταν πάμε υποχρεωτικά καρέκλα στον διάδρομο και δώσε πέρα δωθε τα πόδια για να μην τρικλωποδιάσουμε κανέναν @@@@@@@@@@@@@@@ Τι να κάνουμε δηλαδή ;

anonimos

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ηλικία : 54
Τόπος : Athina
Υψος : 200
Registration date : 05/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δηλαδή, τι να κάνουμε όταν πηγαίνουμε στα μπουζούκια ; Empty Απ: Δηλαδή, τι να κάνουμε όταν πηγαίνουμε στα μπουζούκια ;

Δημοσίευση από kostasg8 Τρι Μάης 06, 2008 11:31 pm

Δεν πάς, απλά τα πράγματα!
Δεν είναι μόνο το πρόβλημα χώρου σε αυτού του είδους τα μαγαζιά, να αναφέρω προβλήματα στα αυτιά ( όχι μόνο από την ένταση...) στο στομάχι ( βλέπε μπομπες ) γι΄αυτό εγώ τα έχω κόψει.
Τα μπουζούκια τα έχουν κάνει μονο για κοντούς ( ούτε καν για τους μετρίους ) άρα δεν είναι για εμάς...

kostasg8

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 53
Τόπος : Καβάλα
Υψος : 1,98
Registration date : 06/05/2008

http://www.activemms.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δηλαδή, τι να κάνουμε όταν πηγαίνουμε στα μπουζούκια ; Empty Απ: Δηλαδή, τι να κάνουμε όταν πηγαίνουμε στα μπουζούκια ;

Δημοσίευση από Kostas_207 Τρι Μάης 13, 2008 12:00 am

Φίλε Κώστα δυστυχώς ζούμε σε μία χώρα με μέσο όρο ύψους κάτω από 1.80. Παρόλα αυτά πρέπει και μπορούμε να συμμετέχουμε σε όλες τις κοινωνικές δραστηριότητες (ίσως με κάποιες μικρές παραχωρήσεις). Στα μπουζούκια παράδειγμα, μιλώντας ως fan του είδους, πρέπει να επιλέγουμε τραπέζια που να μας παρέχουν ένα ανεκτό χώρο ώστε να καθήσουμε ανθρώπινα. Η επιλογή γίνεται είτε με κράτηση συγκεκριμένου τραπεζιού είτε με άφιξη στο χώρο του μαγαζιού νωρίτερα από τους άλλους (μεγαλύτερη επιλογή θέσεων). Βέβαια όλα αυτά προυποθέτουν να γουστάρει κάποιος να κάνει παραχωρήσεις για να πάει στα μπουζούκια. Εγώ για παράδειγμα τέτοιες παραχωρήσεις δεν θα έκανα για να πάω σε club.

Kostas_207

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Υψος : 2.07
Registration date : 06/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δηλαδή, τι να κάνουμε όταν πηγαίνουμε στα μπουζούκια ; Empty Απ: Δηλαδή, τι να κάνουμε όταν πηγαίνουμε στα μπουζούκια ;

Δημοσίευση από petros Παρ Μάης 16, 2008 10:39 am

Εγώ πιστεύω πως τα μπουζούκια μπορούν να προσφέρουν σε άτομα σαν εμάς μόνο ακουστική απόλαυση.δεν μπορείς να κουνηθείς,δεν μπορείς να πας τουαλέτα,δεν μπορείς να χορέψεις...άρα τι κάνεις;πας νωρίς,παίρνεις μια πολύ ωραία θέση κοντά στην πίστα με φόντο προς αυτήν και κάνεις προσευχή να μην γεμίσει απόψε το μαγαζί για να μπορέσεις να διασκεδάσεις...οπότε,απλά ψάχνεις έναν άλλο τρόπο διασκέδασης γιατί δυστυχώς στα μπουζούκια δεν μπόρεις να διασκεδάσεις...

petros

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ηλικία : 36
Τόπος : athens
Υψος : 2.02
Registration date : 15/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δηλαδή, τι να κάνουμε όταν πηγαίνουμε στα μπουζούκια ; Empty Απ: Δηλαδή, τι να κάνουμε όταν πηγαίνουμε στα μπουζούκια ;

Δημοσίευση από silver Παρ Μάης 16, 2008 2:37 pm

οκ, αντιλαμβάνομαι το πρόβλημα, αλλά αν καταφέρετε να κάτσετε κάπως στην άκρη, κάτι γίνεται! Εξάλλου οι καλοί παντού χοράνε!!! Σαφώς η πιο εύκολη λύση, είναι διασκέδαση στα όρθια, οπότε clubbing, οπότε μιλάμε για άλλο είδος δισκέδασης.

silver

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Υψος : 1.78
Registration date : 07/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δηλαδή, τι να κάνουμε όταν πηγαίνουμε στα μπουζούκια ; Empty Απ: Δηλαδή, τι να κάνουμε όταν πηγαίνουμε στα μπουζούκια ;

Δημοσίευση από irini Τετ Νοε 26, 2008 11:54 am

Εγώ πάντως απαιτώ απο τους γύρω μου τον χώρο που μου αναλογεί. Ειμαι 186 (περίπου) τι να κάνω ??? με τέτοια γονίδια με γέννησε η μαμά μου.
Εάν κάποιος παραπονεθεί οτι δεν βλέπει ή οτι δέν χωράει λόγω του μεγέθους μου τον ενημερώνω ευγενικότατα οτι δυστυχώς δεν μπορώ να κοψω ούτε απο το κεφάλι ούτε απο τα πόδια.
Η φίλη μου που είναι 154 τι να πει που την ποδοπατάν γιατι δέν την βλέπουν καν?

irini

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 40
Τόπος : θεσσαλονίκη
Υψος : 1.86
Registration date : 23/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης