ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΨΗΛΟΣΩΜΩΝ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ευρωπαϊκό Συνέδριο Υψηλόσωμων - European Convention, Φρανκφούρτη, 17-24 Μαϊου 2009

Πήγαινε κάτω

Ευρωπαϊκό Συνέδριο Υψηλόσωμων - European Convention, Φρανκφούρτη, 17-24 Μαϊου 2009 Empty Ευρωπαϊκό Συνέδριο Υψηλόσωμων - European Convention, Φρανκφούρτη, 17-24 Μαϊου 2009

Δημοσίευση από Δημήτρης_97 Τετ Δεκ 17, 2008 12:51 pm

Το Ευρωπαϊκό συνέδριο Ψηλών (European Convention) για το 2009 γίνεται
στη Φρανκφούρτη το Μάϊο (17 - 24 Μαϊου 2009). Περισσότερα θα βρείτε στο link:
http://www.klm-frankfurt.de/Europatreffen/et_en.php

Έχει αρκετές πληροφορίες. Αν κάποιος χτυπήσει στο link 'Flyer', θα κατεβάσει και το πρόγραμμα που δεν το στέλνω τώρα γιατί είναι μεγάλο το αρχείο. Δείτε τη μπροσούρα, το πρόγραμμα είναι super! Δεν ξέρω περισσότερα, απλά τα τελευταία χρόνια κοιτούσα τις αντίστοιχες εκδηλώσεις στο 'δίχτυ'. Δεν είναι μόνο τα τοπικά clubs της Γερμανίας μέσα (τα KLM όπως λέγονται δηλαδή Klub Langer Menschen) αλλά από όλη την Ευρώπη.

Η δική μου γνώμη είναι πως αν εμείς σαν σύλλογος εκπροσωπηθούμε από κάποια άτομα θα κάνουμε καλές συνεργασίες, πέρα από την απλή επικοινωνία με mail ή και τηλέφωνο το πολύ. Βέβαια για να δηλώσει κάποιος ή κάποια να πάει εκεί πρέπει να του αρέσουν τέτοιες εκδηλώσεις με τα διάφορα δρώμενα των ξένων. Κάποιοι τρελαίνονται, κάποιοι τα βρίσκουν ξενέρωτα. Εγώ είμαι προς το θετικό, χωρίς να με εξιτάρουν απόλυτα όλα τα δρώμενα, αλλά όμως θετικός. Είναι και τα μέρη που αξίζουν να τα δεις. Νομίζω πως σε γενικές γραμμές αν σε κάποιον ή κάποια αρέσουν τα ταξίδια και οι γνωριμίες με καινούργιους ανθρώπους τότε θα περάσει πάρα πολύ καλά.

Πιστεύω ακόμα πως αν κάποιος ή κάποια από το σύλλογο θέλουν να φέρουν τους φίλους τους ή το ταίρι τους, δεν θα υπάρχει πρόβλημα. Ας ρωτήοσυμε όμως πρώτα. Επίσης από όσο έριξα μια ματιά οι τιμές ‘παίζουν’ σε καλό επίπεδο και για διάφορα βαλάντια. Ακόμα ξέρω πως οι πτήσεις Αθήνα – Φρανκφούρτη είναι φτηνές (π.χ. πέρσι είχε μία πτήση Παρασκευή προς Σάββατο γύρω στα 107 Ε με επιστροφή).

Αν θέλετε περισσότερα και δεν τα βρίσκετε στο site, να με ρωτήσετε να σας πω.

Χαιρετισμοί,
Δημήτρης

Δημήτρης_97

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ηλικία : 55
Τόπος : Πάτρα
Υψος : 1,97
Registration date : 14/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευρωπαϊκό Συνέδριο Υψηλόσωμων - European Convention, Φρανκφούρτη, 17-24 Μαϊου 2009 Empty Ευρωπαϊκό Συνέδριο Υψηλόσωμων - European Convention, Φρανκφούρτη, 17-24 Μαϊου 2009 - 2

Δημοσίευση από Δημήτρης_97 Τετ Δεκ 17, 2008 1:03 pm

Τo πρόγραμμα για κάθε μέρα υπάρχει και αν ‘χτυπήσουμε’ στο αριστερό frame της σελίδας. Επίσης σε μία λίστα ερωτήσεων (F A Q: Frequently Asked Questions) αναφέρει για εγγραφές και πληρωμές μέχρι 15 Φεβρουαρίου και άλλα σημαντικά για τους ενδιαφερόμενους.

Δημήτρης_97

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ηλικία : 55
Τόπος : Πάτρα
Υψος : 1,97
Registration date : 14/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης