ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΨΗΛΟΣΩΜΩΝ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Έχετε δεί ποτέ προσφορά στο ράφι μεγάλο νούμερο παπούτσι ; Γιατί ;

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Έχετε δεί ποτέ προσφορά στο ράφι μεγάλο νούμερο παπούτσι ; Γιατί ; Empty Έχετε δεί ποτέ προσφορά στο ράφι μεγάλο νούμερο παπούτσι ; Γιατί ;

Δημοσίευση από Admin Πεμ Μάης 08, 2008 12:41 am

Γιατί τα καταστήματα δεν φέρνουν μεγάλα μεγέθη ; Διότι λέει δεν υπάρχει ανάλογη ζήτηση ; Είναι πραγματικότητα αυτή;
Μα πως μπορεί να υπάρχει ζήτηση σε κάτι που δεν φέρνεις ; Και εάν το φέρεις και δεν ζητηθεί δεν πρέπει να το βγάλεις προσφορά ; Μπορεί να μας πεί κάποιος μαγαζάτορας πως το σκέφτεται αυτό...Προφανώς πως το σκέφτεται και μια μεγάλη εταιρεία;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Δευ Ιουλ 21, 2008 3:39 pm, 1 φορά

Admin
Admin

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ηλικία : 55
Τόπος : Αθήνα
Υψος : 198
Registration date : 20/04/2008

https://hellenictallclub.1talk.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχετε δεί ποτέ προσφορά στο ράφι μεγάλο νούμερο παπούτσι ; Γιατί ; Empty Απ: Έχετε δεί ποτέ προσφορά στο ράφι μεγάλο νούμερο παπούτσι ; Γιατί ;

Δημοσίευση από HellRaiser Δευ Ιουλ 21, 2008 2:20 pm

Καλησπέρα λοιπόν και από εμένα!

Δεν ξέρω πώς σκέφτεται ο οποιοςδήποτε ιδιοκτήτης καταστήματος.
Και πραγματικά μου είναι ΑΔΙΑΦΟΡΟ.
Πραγματικά έχω φτάσει σε σημείο απόγνωσης.
Είμαι 24 χρονών,γεμάτος ζωή και όρεξη για party,clubbing,χορό.
Ο,τιδήποτε.Δεν ξέρω αν με επιρεάζει η γενική εμφάνιση των συνομηλίκων μου,αλλά το γούστο μου σε ένδυση και υπόδηση, ειδικά το καλοκαίρι, ταιριάζει αρκετά με του υπόλοιπου κόσμου.

Ποιός είναι αυτός λοιπόν ο οποίος θα μου στερήσει τη χαρά του να φορέσω ρούχα ή παπούτσια τα οποία είδα σε μία βιτρίνα και μπήκα στο μαγαζί του να ρωτήσω αν αυτό το μοδάτο ρούχο ή παπούτσι υπάρχει στο νούμερο μου.

Κάθε φορά λέω στου ίδιους τους καταστηματάρχες ότι τους συμφέρει να μας κάνουν πελάτες τους...
Από ψηλό σε ψηλό μαθεύοντε τα μαγαζιά με αυτα τα νούμερα....
Αν κάνω λάθος πείτε μου...

HellRaiser

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 38
Τόπος : Αργυρούπολη Αττικής
Υψος : 2,06 μ
Registration date : 11/06/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχετε δεί ποτέ προσφορά στο ράφι μεγάλο νούμερο παπούτσι ; Γιατί ; Empty Απ: Έχετε δεί ποτέ προσφορά στο ράφι μεγάλο νούμερο παπούτσι ; Γιατί ;

Δημοσίευση από lina Τετ Ιουλ 30, 2008 1:32 pm

Όχι αγαπητέ hellRaiser, σίγουρα δεν έχεις καθόλου άδικο όταν λες ότι το να φέρουν και τα ΔΙΚΑ μας νούμερα στο μαγαζί τους θα τους αποφέρει αρκέτα οικονομικά οφέλη,καθώς δεν ειναί πολλά τα μαγαζιά που διαθέτουν μοντέρνα ρούχα και στα δικά μας νούμερα. Σαφέστατα όμως και διαφώνω με αυτή τη λογική,δηλάδη να υπάρχουν μεμονώμενα μαγαζιά τα οποία μπορούν να μας εξυπηρετήσουν, αφού αυτό αντιτίθεται στους νόμους της ελεύθερης αγοράς και αποτελεί μια καθαρά ρατσιστίκη κίνηση ο "αποκλεισμός" μας από τα υπόλοιπα μαγαζιά, που τόσο θέρμα υποδέχονται τους κοντύτερους συνομηλίκους μας...

lina

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 34
Τόπος : kavala
Υψος : 1,93
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχετε δεί ποτέ προσφορά στο ράφι μεγάλο νούμερο παπούτσι ; Γιατί ; Empty Απ: Έχετε δεί ποτέ προσφορά στο ράφι μεγάλο νούμερο παπούτσι ; Γιατί ;

Δημοσίευση από Tryfonas_2_00 Τρι Νοε 18, 2008 12:42 pm

Κι όμως αυτή η συμπεριφορά υπάρχει παντού! Όταν τα μαγαζιά θεωρούν μεγάλο αντρικό νούμερο το 45 τι να πει κανείς???

Tryfonas_2_00

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 44
Τόπος : Kerkyra
Υψος : 2.00
Registration date : 18/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχετε δεί ποτέ προσφορά στο ράφι μεγάλο νούμερο παπούτσι ; Γιατί ; Empty Έχετε δεί ποτέ προσφορά στο ράφι μεγάλο νούμερο παπούτσι ; Γιατί ;

Δημοσίευση από LIAKOS Παρ Απρ 03, 2009 3:37 pm

paidia egw den kserw alla papoutsia sto monastiraki kai sta patisia vriskw mexri 52-54 noumero megala egw foraw 48.5.rouxa omws kanw paraggelia anagkastika kai eidika sta pantelonia.kala forma den to sizitame den vriskw me tpt. oso gia tis prosfores exw parei apo 80 evrw papoutsi 50. to thema einai oti thelei psaksimo

LIAKOS
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχετε δεί ποτέ προσφορά στο ράφι μεγάλο νούμερο παπούτσι ; Γιατί ; Empty Απ: Έχετε δεί ποτέ προσφορά στο ράφι μεγάλο νούμερο παπούτσι ; Γιατί ;

Δημοσίευση από stavros Τρι Σεπ 22, 2009 6:52 pm

thelei trelo psaksimo...kai sta outlet mporei kaneis na petyxei megala noumera se kales times...idiaitera sta FACTORY OUTLET

stavros

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 36
Τόπος : ΚΑΜΑΤΕΡΟ
Υψος : 1,97
Registration date : 28/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης