ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΨΗΛΟΣΩΜΩΝ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εχει αγοράσει κανείς παπούτσια μέσω διαδικτύου ;

+2
petros
Admin
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Εχει αγοράσει κανείς παπούτσια μέσω διαδικτύου ; Empty Εχει αγοράσει κανείς παπούτσια μέσω διαδικτύου ;

Δημοσίευση από Admin Πεμ Μάης 08, 2008 10:51 pm

Μπορούμε να έχουμε εμπιστοσύνη στο διαδίκτυο; Μπορούμε να βρούμε ποικιλία,ποιότητα και φθηνότερα παπούτσια ;
Από ποιον δικτυακό τόπο μπορούμε να προμηθευτούμε υποδήματα ;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Τετ Μάης 14, 2008 10:51 am, 1 φορά

Admin
Admin

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ηλικία : 55
Τόπος : Αθήνα
Υψος : 198
Registration date : 20/04/2008

https://hellenictallclub.1talk.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εχει αγοράσει κανείς παπούτσια μέσω διαδικτύου ; Empty Στο www.nikeid.com μπορείς να βρείς....

Δημοσίευση από petros Πεμ Μάης 15, 2008 9:10 am

Στο www.nikeid.com μπορείς να βρείς μεγάλη γκάμα υποδημάτων και σε διάφορες τιμές.Μου είχαν δώσει αυτό το site σε μια ομάδα μπάσκετ.είχαν πάρει αρκετοί χωρίς να δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα.

petros

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ηλικία : 36
Τόπος : athens
Υψος : 2.02
Registration date : 15/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εχει αγοράσει κανείς παπούτσια μέσω διαδικτύου ; Empty Στο www.eastbay.com θα βρείτε ότι θέλετε

Δημοσίευση από djkevingr Κυρ Οκτ 05, 2008 2:35 pm

Στο www.eastbay.com θα βρείτε ότι θέλετε από αθλητικής αποψης.Είναι αξιότπιστο και αρκετά φθηνό θα έλεγα.Παραγγέλνω τουλάχιστον 2-3 φορές το χρόνο κανονικά με την πιστωτική μου και δεν έχει γίνει ποτέ κάποιο λάθος....Τα νούμερα θα έλεγα ξεπερναν τις προσδοκίες μας....για κάποιον δίμετροη λέξη medioum αρκεί στα συγκεκριμενα νούμερα, χωρις να σημαίνει ότι δεν πρέπει να τσεκάρετε τα νούμερα νωρίτερα...

djkevingr

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσ/νίκη_-_Ρόδος
Υψος : 2.00
Registration date : 05/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εχει αγοράσει κανείς παπούτσια μέσω διαδικτύου ; Empty www.foot-wear.gr

Δημοσίευση από YIANNIS Πεμ Δεκ 11, 2008 3:53 pm

στήν ιστοσελίδα μας www.foot-wear.gr θα βρείτε τα περισσότερα αθλητικά παπούτσια τής αγοράς,
NIKE, PUMA , ADIDAS, K-SWISS και σε μεγέθη 47 εως 53 στήν διέθυνση http://www.foot-wear.gr/sub_category_gr.php?sub_category_id=18 γιά online αγορές.

YIANNIS

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 63
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Υψος : 1.93
Registration date : 07/10/2008

http://www.bigshoes.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εχει αγοράσει κανείς παπούτσια μέσω διαδικτύου ; Empty Aγορά μέσω διαδυκτίου στην διεύθυνση www.walktall.co.uk και απο usa www.oddball.com

Δημοσίευση από Δημητρης Σαβ Δεκ 20, 2008 11:14 pm

γεια σας...και εγώ εχω αγορασει απο ιντερνετ απο αμερικη...πολυ χαμηλες τιμες..αλλα οταν φτασαν ελλαδα πληρωσα πολλα λεφτα στο τελωνειο κ ετσι το κοστος της ολης διαδικασιας ηταν σαν να τα πηρα απο Ελλαδα...επισης εχω παρει κ απο το nikeid....γρηγορη αποστολη χωρις προβληματα ουτε εξτρα λεφτα στο τελωνειο...ξερω κ μια σελιδα απο Αγγλια με πολυ ωραια παπουτσια..http://www.walktall.co.uk....κ απο usa www..oddball.com....ελπιζω καποια στιγμη να ξυπνησουν οι μαγαζατορες κ να μην αναγκαζομαστε να καταφευγουμε σε τετοιες επιλογες...

Δημητρης

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 36
Τόπος : χαλκιδικη
Υψος : 1,93
Registration date : 20/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εχει αγοράσει κανείς παπούτσια μέσω διαδικτύου ; Empty Απ: Εχει αγοράσει κανείς παπούτσια μέσω διαδικτύου ;

Δημοσίευση από petros Σαβ Αυγ 29, 2009 6:10 pm

Θεωρώ οτι το καλύτερο site ειναι το eastbay.com!Έχει πολλά ήδη και πολύ καλές τιμές ακόμα και με τα extra χρήματα για την μεταφορά.Έχω ψωνίσει πάρα πολλές φορές και δεν υπήρξε κάποιο πρόβλημα.

petros

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ηλικία : 36
Τόπος : athens
Υψος : 2.02
Registration date : 15/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εχει αγοράσει κανείς παπούτσια μέσω διαδικτύου ; Empty Απ: Εχει αγοράσει κανείς παπούτσια μέσω διαδικτύου ;

Δημοσίευση από Ακης21 Δευ Σεπ 06, 2010 11:37 am

petros έγραψε:Στο www.nikeid.com μπορείς να βρείς μεγάλη γκάμα υποδημάτων και σε διάφορες τιμές.Μου είχαν δώσει αυτό το site σε μια ομάδα μπάσκετ.είχαν πάρει αρκετοί χωρίς να δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα.
επειδη δεν ξερω και πολυ καλα αγγλικα μπορεις να μου πεις με ποιους τροπους γινετε να πληρωσεις?

Ακης21

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 28
Τόπος : Φλωρινα
Υψος : 1.90
Registration date : 05/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης