ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΨΗΛΟΣΩΜΩΝ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΚΑΓΚΕΛΑ-ΚΡΕΜΑΣΤΡΕΣ-ΨΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

Πήγαινε κάτω

ΚΑΓΚΕΛΑ-ΚΡΕΜΑΣΤΡΕΣ-ΨΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Empty ΚΑΓΚΕΛΑ-ΚΡΕΜΑΣΤΡΕΣ-ΨΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

Δημοσίευση από Tallkaterina Δευ Μάης 26, 2008 9:03 pm

Δεν σας είπα να γελάσετε......Είμαστε μια οικογένεια ψηλών πέραν της μανας μας που είναι μαξιμουμ 1,65.Κατ επεκταση ολα στο σπιτι μας ειναι μεγάλα ...συνειδητά και μη.Ο μπαμπας ήτανε στα νιάτα του 1,92 αν και τώρα λογω ηλικίας "μαζεψε",εγώ 1,91 ,η αδερφή μου λίγο κάτω απο 1,90 και η μαμά μας...1,65.
Οταν μετακομίσαμε στο διαμέρισμα μας το πρώτο που έκανε ο μπαμπάς ήταν να ψηλώσει τα κάγκελα καθότι ηταν πολύ επικινδυνη η κατάσταση.Οι κρεμάστρες είναι ψηλά,το ψυγείο τεράστιο η καημένη η μανα μας ολο τεντώνετε και τεντώνετε να ανοίξει την καταψυξη και να κρεμάσει το παλτό της.Οταν δε βγαίνει στο μπαλκόνι ανεβαίνει πανω στο σκαλοπάτι τον κάγκελων για να δει έξω."Ρε μανα " της λεμε "τι κάνεις?".'Δεν βλέπω πάνω απο τα κάγκελα ,τι να κανω?" λεει.
Πάμε για ψώνια.Εγω γυρνώ με μια King size συσκευασία του Pantene Pro V και η μάναμε 74 μικρά μπουκαλάκια σαμπουάν σε πολλαπλη συσκευασια.
Πήγα και αγόρασα ενα πιάτο για ζυμαρικα και γελαγε 3 μέρες. "Ισα με εσένα είναι αυτό"μου λέει.

Γενικά πέρναμε καλά και μας έχει εξομολογηθεί οτι ειναι απίστευτα περήφανη που είμαστε 2 πολύ ψηλα παιδιά.

Tallkaterina

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 48
Τόπος : London
Υψος : 1,91
Registration date : 18/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης