ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΨΗΛΟΣΩΜΩΝ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κατάστημα υποδημάτων στην οδό Γονατά 4 Πλ. Ναυαρίνου ( Πέλεκαν ) - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ -

+2
Admin
zoe
6 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Κατάστημα υποδημάτων στην οδό Γονατά 4 Πλ. Ναυαρίνου ( Πέλεκαν ) - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - - Σελίδα 2 Empty dimitra nm

Δημοσίευση από dimi Κυρ Νοε 21, 2010 4:08 pm

geia sas paidia!o antras mou foraei 49 noumero papoutsi.pistepste me ehoume alonisi olli ti thessalonikh parea.Na kserete gia osous ediaferonte tha breite stin Amerikaniki Agora sto bardari se ena stenaki akribos dipla sta magazakia pou poulane dermatina,episis ston Davero pou briskete sthn fragon pano se orofo, Timberland.stin Adidas den bgazoun allo megala noumera logo krisis ektos apo mpasketika.

dimi
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατάστημα υποδημάτων στην οδό Γονατά 4 Πλ. Ναυαρίνου ( Πέλεκαν ) - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - - Σελίδα 2 Empty PAPPOUTSIA

Δημοσίευση από GEORGIA Πεμ Δεκ 02, 2010 3:45 pm

BOREITAI NA M PEITE ONLINE MAGAZIA M MEGALA NOUMERA GUNAIKEIA???eYXARISTW

GEORGIA
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατάστημα υποδημάτων στην οδό Γονατά 4 Πλ. Ναυαρίνου ( Πέλεκαν ) - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - - Σελίδα 2 Empty papoutsia megala megethoi

Δημοσίευση από anna Κυρ Δεκ 05, 2010 11:15 pm

kalispera!psaxnontas gia papoutsia,entelws ttuxaia vrethika edw kai diavasa arketa ap'ta mhnumata sas.eimai kai egw mia periptwsi diskoli me noumero 43+..exw psaxei para polu na vrw tin akri, wste na mporw san ginaika na foresw goves,mpotes,pedila ktl...exw vrei kai episkeftei merika magazia stin ellada kathos kai arketes diefthinseis sto internet.tha silexw oti stoixeia exw apo diefthinseis kai katasthmata on line kai tha sas ta grapsw mia apo tis epomenes hmeres!!!oso gia afta pou diafasa gia merikous katastimatarxes sthn ellada,einai ntropi tous pou ekmetalevontai thn idiaiterotita mas kai mas pouloun oti savoura theoroun papoutsi(kai apo sxedio kai kuriws poiothta)kai me axia xrusou...eipame...alla to exoun parakanei...
Υ.Γ ektos apo gunaikia,ta perissotera diathetoun kai antrika megala megethoi.

anna
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατάστημα υποδημάτων στην οδό Γονατά 4 Πλ. Ναυαρίνου ( Πέλεκαν ) - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - - Σελίδα 2 Empty ΠΕΛΕΚΑΝ ΔΙΝΕΙ ΤΗ ΛΥΣΗ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΔΙΑ

Δημοσίευση από ΠΑΤΟΥΣΑΣ Τρι Δεκ 07, 2010 8:25 pm

ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΕΛΕΚΑΝ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΙ ΤΗς ΟΔΟΥ ΓΟΝΑΤΑ 4 ΠΛΑΤΕΙΑ ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ, ΔΙΝΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ. ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΛΕΚΑΝ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕς ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΕΛΕΚΑΝ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ. ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΥΘΕΙΤΕ ΤΙΑ ΤΙς ΓΙΟΡΤΕΣ.

ΠΑΤΟΥΣΑΣ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατάστημα υποδημάτων στην οδό Γονατά 4 Πλ. Ναυαρίνου ( Πέλεκαν ) - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - - Σελίδα 2 Empty Μια πολυ απογοητευμενη εφηβη.....

Δημοσίευση από Ρεα Παρ Ιαν 21, 2011 9:37 pm

Γεια σας!!!ειμαι 16χρ και εχω ενα μεγαλο αποθημενο:τα παπουτσια βεβαια!!!!!φοραω νουμερο 42!!!για ενα νουμερο δ μπορω ν φορεσω ο,τι θελω...ειναι τοσο απαισιο ν βλεπω τς φιλες μ ν αγοραζουν συνεχως ολα εκεινα τ ομορφα σχεδια που εγω δ μπορω ν φορεσω....εχω βρει ενα μαγαζι το "chinderella"(περικλεους 33,αθηνα..)αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενη...εχει σχεδια παλιομοδιτικα και μεγαλιστικα...επισης οι τιμες ειναι καπως υψηλες...υπαρχει λοιπον καποιος που να ξερει καποιο καταστημα που να εχει μοντερνα σχεδια για την ηλικια μου????προκαταβολικα ευχαριστω!!!

Ρεα
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατάστημα υποδημάτων στην οδό Γονατά 4 Πλ. Ναυαρίνου ( Πέλεκαν ) - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - - Σελίδα 2 Empty Απ: Κατάστημα υποδημάτων στην οδό Γονατά 4 Πλ. Ναυαρίνου ( Πέλεκαν ) - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ -

Δημοσίευση από ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ Παρ Ιαν 28, 2011 7:15 pm

Καλησπέρα έχω και γώ το προβληματάκι μου με τα υποδήματα...Δυστυχώς ψάχνω εδω και αρκετό καιρο απεγνωσμένα για ένα ζευγαρι γόβες 42 και δεν βρίσκω πουθενά σε όλη την Θεσσαλονίκη.Οσο γι αυτο το κατάστημα το Πέλεκαν δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα,πολυ ακριβό ,λίγα σχέδια και όχι καλή ποιότητα υποδημάτων.Αν γνωρίζει κάποια κυρία οτιδήποτε άς απαντήση!Ευχαριστώ.

ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 49
Τόπος : θΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Υψος : 1,80
Registration date : 28/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατάστημα υποδημάτων στην οδό Γονατά 4 Πλ. Ναυαρίνου ( Πέλεκαν ) - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - - Σελίδα 2 Empty site για μεγάλα νούμερα

Δημοσίευση από λιλα Κυρ Ιαν 30, 2011 3:51 pm


λιλα
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατάστημα υποδημάτων στην οδό Γονατά 4 Πλ. Ναυαρίνου ( Πέλεκαν ) - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - - Σελίδα 2 Empty ΜΕΓΑΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ

Δημοσίευση από Melina Δευ Μαρ 28, 2011 12:28 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΑΝΗΚΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ..ΨΑΧΝΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ..ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ.ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΕΝΟ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ...ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ..ΕΠΙΣΗΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ SUPER SIZE SHOES ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ..ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ(ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΥΜΟΤΑΝ ΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ..ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ) ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ.ΣΤΟ ARS ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΝΥΦΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΑΙ 2 ΑΚΟΜΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ...ΤΑ ΝΥΦΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ...ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΤΟ 2ο ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ...ΚΑΙ ΤΟ 3ο ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΗΓΑ 3 ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ...ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ!ΑΚΟΜΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ,ΑΞΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΙΤΕΣ ΤΙΜΕΣ...ΤΟ ΟΤΙ ΦΟΡΑΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΝΤΑΙ.θΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ!!!

Melina
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατάστημα υποδημάτων στην οδό Γονατά 4 Πλ. Ναυαρίνου ( Πέλεκαν ) - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - - Σελίδα 2 Empty Απ: Κατάστημα υποδημάτων στην οδό Γονατά 4 Πλ. Ναυαρίνου ( Πέλεκαν ) - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ -

Δημοσίευση από Δημήτριος Παρ Μάης 08, 2015 2:27 pm

Γεια σας. Χθες αγόρασα παπούτσια boxer 48 νούμερο, 75 ευρώ από ένα μαγαζί, που λέγεται "Τρούλλος", στη διεύθυνση Εγνατία 22, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Ήταν το τελευταίο 48άρι. Ρώτησα την κοπέλα, αν το χειμώνα φέρνουν μπότες 48 νούμερο και μου απάντησε θετικά. 49 νούμερο και άνω δεν είχε.

Δημήτριος

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Υψος : 1,95
Registration date : 30/03/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης