ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΨΗΛΟΣΩΜΩΝ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χειροποίητα υποδήματα THOMAS Ωγύγου 9 ΑΘΗΝΑ

Πήγαινε κάτω

Χειροποίητα υποδήματα THOMAS Ωγύγου 9 ΑΘΗΝΑ Empty Χειροποίητα υποδήματα THOMAS Ωγύγου 9 ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Βασίλης 1 98 Σαβ Οκτ 25, 2008 9:11 pm

Παπούτσια κατά παραγγελία, φυσικά ακριβότερα (χαρακτηριστική απόδειξη ότι η ζωή ενός υψηλόσωμου κοστίζει παραπάνω από ενός άλλου μεσαίου ύψους ).Πόσο ακριβότερα όμως και με τι ποιότητα ?
Το κατάστημα έχει κ ηλεκτρονική σελίδα www.thomasshoes.gr τηλ. 210 3219168 210 3220422
Εαν δεν κάνουμε λάθος, είναι μόνο για γυναικεία παπούτσια....

Βασίλης 1 98

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ηλικία : 55
Τόπος : Αθήνα
Υψος : 1 98
Registration date : 24/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χειροποίητα υποδήματα THOMAS Ωγύγου 9 ΑΘΗΝΑ Empty Απαραδεκτη συμπεριφορα - δεν συστηνω να αγοράσετε από τον Thoma παπουτσια

Δημοσίευση από 165 Σαβ Δεκ 04, 2010 5:22 pm

Εκανα μία παραγγελία για στο Θωμά για παπουστια πριν λιγους μήνες και έδωσα προκαταβολύ 50Euro Ημερομηνία παράδοση της παραγγελίας ήταν μετα από 40 ημέρες.
Μετά από μία εβδομάδα τους τηλεφώνησα και ακύρωσα την παραγγελία μου είπαν ότι δεν τα ειχαν φτιάξει. Επειδή ήταν καλοκαίρι και το κατάστημα έκλεινε για διακοπες τους ενημέρωσα ότι θα πηγαινα για την επιστροφή της προκαταβολής τον Σεπτεβριο.
Τον Σεπτεμβριο τους τηλεφωνησα να συνεννοηθώ πότε θα περάσω να παρω τα χρήματά μου και με μεγάλη έκπληξη μου είπαν ότι δεν θα τα επιστρέψουν !!!!!
Η δικαιολογία ήταν ότι ειχαν φτιάξει τα παπούστια και μου ζήτησαν να τους πληρώσω και τα υπόλοιπα χρήματα.

Ενω τους είπα ότι είχα ακυρώσει την παραγγελία, ο κύριος που προφανώς ήταν και ο ιδιοκτήτης του καταστήματος μου φώναζε και μιλούσε πολύ ασχημα.
Θέλω να τονίσω ότι μεχρι την ημέρα που τους τηλεφώνησα κανένας δεν με είχε ειδοποιίησει ότι η παραγγελία ήταν έτοιμη. Εαν είχαν φτιάξει τα παπούτσια θα έπρεπε στο διάστημα των 3 μηνών να μου έχουν τηλεφωνήσει για να παω να τα παραλάβω.!!!!!!!

και βεβαια ποτέ δεν πηρα τα 50Euro πίσω για τα οποία δεν ειχα κόψει και απόδειξη ειχαν γραψει το ποσό μονο σε ένα προχειρο χαρτάκι της παραγγελίας...
δεν συστήνω σε κανέναν το συγκερκιμένο κατάστημα ........

165
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χειροποίητα υποδήματα THOMAS Ωγύγου 9 ΑΘΗΝΑ Empty Απ: Χειροποίητα υποδήματα THOMAS Ωγύγου 9 ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από xristina Δευ Ιαν 24, 2011 3:00 pm

egw pantws eixa meinei poly ikanopoihmenh. eixa ftiaksei ekei tis nufikes gobes mou kai kati sketes mayres. foraw noumero 43 gi ayto phga ekei. ta eixan etoima mesa se 20 meres. oi nufikes mou htan fantastikes kai tis mayres tis exw akoma (4 XRONIA) kai den exoun pathei tipota. oso gia tis times thimamai eixa plhrwsei sunolika gurw sta 300 eyro tta 2 zeygaria goves kai mia tsanta.

xristina
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης