ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΨΗΛΟΣΩΜΩΝ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΜΕ ΔΙΚΥΚΛΟ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΜΕ ΔΙΚΥΚΛΟ Empty ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΜΕ ΔΙΚΥΚΛΟ

Δημοσίευση από petros Παρ Μάης 16, 2008 8:41 am

Μέσα στην πόλη ένα δίκυκλο,όσο επικίνδυνο και αν είναι,προσφέρει πολλές ανέσεις στον άνθρωπο λόγω του μεγάλου κυκλοφοριακού προβλήματος στις μεγάλες πόλεις. Ο καθένας θα κοιτάξει να αγοράσει κάτι που θα του προσφέρει άνεση κι εδώ αρχίζουν τα προβλήματα ενός υψηλόσωμου ανθρώπου. Άραγε μπορεί ένας απλός άνθρωπος,που είναι ψηλός,να καλύψει τις οικονομικές ανάγκες μιας μηχανής των ''κυβικών'' του; Αν δεν μπορεί να τις καλύψει,τι μπορεί να κάνει;Θα ήταν φρόνιμο να "συμβιβαστεί" με μια μηχανή λιγότερων
"κυβικών" από αυτή που προβλέπεται για το κορμί του; Όσο για την υγεία,τι σωματικά προβλήματα θα δημιουργηθούν; υπάρχει κάποια λύση για αυτό το θέμα;

petros

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ηλικία : 36
Τόπος : athens
Υψος : 2.02
Registration date : 15/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΜΕ ΔΙΚΥΚΛΟ Empty as mi simvivazomaste gia mia zoi

Δημοσίευση από NoodleDimi Πεμ Μάης 22, 2008 8:02 pm

Sigoura einai poli simantiki i stasi tou somatos pano sto dikiklo. oloi gnorizoume oti i lauos stasi mporei na dimiourgisei polla provlimata kai poli pono!
otan imoun poli mikri antimetopiza provlima me ta podilata kathos kathe ligo ta gonata mou xtipousan sto timoni(sigoura polloi toexete viosei auto) etsi kateliksa na min exo POTE podilato giati tha itan megalo eksodo na agorazoun oi dikoi mou podilata sxedon kathe 6mino.
ki otan telika stamatisa na psilono prin 3 xronia,agorasa ena epaggelmatiko mountain bike. kostise 560Euro...alla toulaxiston to soma mou pote den paraponethike!!

NoodleDimi

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 36
Τόπος : Athens-Thessaloniki
Υψος : 1.82
Registration date : 22/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΜΕ ΔΙΚΥΚΛΟ Empty Απ: ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΜΕ ΔΙΚΥΚΛΟ

Δημοσίευση από grouvalo Δευ Νοε 22, 2010 3:58 pm

Εγω πάντως είμαι αθλητης ποδηλασιας!
δεν ειχα προβλημα στο να βρω ποδηλατο στο μεγεθος μου,αλλα βέβαια λόγω του ότι ειμαι τεραστιος έχω μεγαλες αεροδυναμικες απώλειες!!
καποιοι συναθλητες με λενε "καμηλοπαρδαλο"

grouvalo
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης