ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΨΗΛΟΣΩΜΩΝ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παράξενες αστείες ιστορίες !

+3
zoe
Δημήτρης_97
silver
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από silver Τετ Ιουν 04, 2008 3:19 pm

Είμαι σίγουρη πως σε όλες τις ψηλές (και ψηλούς βέβαια, αλλά εμείς ήδη αρχίσαμε διακρίσεις και έχουμε δική μας θεματική ενότητα!) έχουν τύχει περίεργες, αστείες ιστορίες, σχετικά, με τι άλλο βέβαια; με το ύψος μας.
Εγώ λοιπόν πριν από 20 χρόνια που ήμουν φοιτήτρια (σε μια πόλη της Αγγλίας), σκάει μύτη στα μέρη μας η μητέρα ενός συμφοιτητή του Χρήστο [ξέρετε τώρα, αυτές που έρχονται με ένα τενεκέ λάδι (από το καλό του χωριού, όχι με ορυκτέλαιο κτλ!) και έναν τενεκέ φέτα (πόσο φέτα θα φάει το παιδί!!!) και φυσικά ως καλή μαμά και αφού έχει φτιάξει 15 διαφορετικά γεύματα για να μπουν στην κατάψυξη, επιστρέφει ικανοποιημένη Ελλάδα (φυσικά αφού έχει καθαρίσει όλο το σπίτι, μαζί και τα δωμάτια των συγκατοίκων του, πέντε τουλάχιστον φορές σε μια εβδομάδα!)].
Στο ενδιάμεσο λοιπόν η μαμάΧρήστου, κυκλοφορεί να πάρει τον αέρα της στο κέντρο της πόλης (είχε ρεπό για 2 ώρες!) με βλέπει από μακριά να στέκομαι με 3 συμφοιτητές μου (οι οποίοι είναι κοντύτεροι από εμένα, τι να κάνουμε). Γυρνάει και ρωτάει τον Χρήστο: “Ποιό είναι το ψηλό, το ξανθό το παλικάρι;” (εν μέρη την δικαιολογώ, με είδε με γυρισμένη την πλάτη, με μαζεμένα τα μαλλιά μου -που τότε ήταν ξανθά- με δερμάτινο μπουφάν και τζην παντελόνι).
Πάντως για καιρό σπάγαμε πλάκα με την ατάκα της μαμάΧρήστου!!!
Συμπέρασμα 1: μάλλον εμείς οι ψηλές, μόνο για το ύψος, μπορεί θυμίζουμε άντρες. Δεν πειράζει, δε μασάμε, αφού είμαστε παλικάρια!!!
Συμπέρασμα 2: Η πολύ φέτα, βλάπτει την όραση.

silver

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Υψος : 1.78
Registration date : 07/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Απ: Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από Δημήτρης_97 Παρ Ιουν 06, 2008 8:54 am

Να πω κι εγώ δύο μικρές ιστορίες που θυμάμαι να έχω ακούσει ή διαβάσει από διάσημους ψηλούς:

Ο Καρίμ Αμπντούλ Τζαμπάρ (Λιου Άλσιντορ τότε), ο μύθος του μπάσκετ των 2,18 μέτρων πάει στην πρώτη Δημοτικού. Προφανώς κάθεται στο τελευταίο θρανίο για να μην κόβει τη θέα των υπολοίπων. Κάποια στιγμή μπαίνει την πρώτη μέρα ο δάσκαλος να αρχίσει το μάθημα, πρώτη φορά στη χρονιά. Οι μαθητές φώναζαν, γελούσαν σαν φυσιολογικά εξάχρονα παιδιά.
-Σταματήστε τη φασαρία, λέει και συνεχίζει.
- Κι εσύ ο τελευταίος γιατί είσαι όρθιος, κάτσε καθιστός.
Ο πιτσιρίκος απαντά:
- Καθιστός είμαι κύριε (με λίγη δόση παιδικού παραπόνου) ..

Το δεύτερο περιστατικό (που θα το ξέρει ο πρόεδρός μας σίγουρα) έχει να κάνει με έναν γάμο γνωστού μπασκετικού, δεν θυμάμαι ποιου. Καλεσμένοι μεταξύ άλλων και ο Δημήτρης Κοκολάκης (2,16) με τον Μάνθο Κατσούλη (2,05) παίρνουν θέση στους τελευταίους καλεσμένους. Κουβεντούλα, κουτσομπολιό μέσα στην εκκλησία, κάποια στιγμή ο παπάς δεν άντεξε:
- Κάνετε ησυχία παρακαλώ! κι εσείς οι δύο στο τέλος κατεβείτε από τις καρέκλες !!

(απάντηση δεν δόθηκε εδώ, μόνο τα γέλια, ήταν το κάτι άλλο !!)

Δημήτρης_97

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ηλικία : 55
Τόπος : Πάτρα
Υψος : 1,97
Registration date : 14/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Απ: Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από zoe Δευ Ιουν 09, 2008 12:59 pm

Προς απάντηση και στην silver αυτό μου συμβαίνει συχνά ακόμη και τώρα και το πιο κουφό μου έτυχε και μια μέρα που φορούσα φούστα!! Η γιαγιούλα μάλλον είχε καιρό να πάει για επανεξέταση στον οφθαλμίατρο!
Ένα άλλο περιστατικό ήταν που καταλάθος η χριστιανή πάτησα μια κυρία. Ε! 1,93 εγώ, 1,50 και κάτι η κυρία που να την δω... δε περπατάω και κοιτάω κάτω. Βέβαια η απάντηση της κυρίας ήταν πολύ σωστή χωρίς παρεξηγήσεις και χαζά "Δεν πειράζει κοπέλα μου...Που να με δεις εμένα εδώ κάτω που βρίσκομαι;"..Βέβαι από τότε προσέχω πιο πολύ και κοιτάω ανά διαστήματα κάτω γιατί κυκλοφορούν και μωρά!
Και ένα τελευταίο, "για γέλια και για κλάμματα"!!! Όταν ήμουν νήπιο στο σχολείο (συστεγαζόμενο με δημοτικό) πριν την έναρξη των μαθημάτων επιτρεπόταν μόνο τα νήπια να μπαίνουν μέσα, οι υπόλοιποι έπρεπε να μείνουν στην αυλή. Ο έλεγχος του ποιος μπαίνει και ποιος όχι γίνονταν από παιδιά της Γ' δημοτικού κι άνω. Για αρκετούς μήνες ήμουν αναγκασμένη να αδειάζω την τσάντα μου μπροστά στον εκάστοτε μαθητή για να πειστεί ότι είμαι νήπιο και όχι μεγαλύτερης τάξης!!!!
zoe
zoe

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ηλικία : 41
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Υψος : 1.93
Registration date : 06/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Απ: Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από silver Πεμ Ιουν 12, 2008 2:34 pm

Τώρα που το λες έχω «πατήσει» κάποιες φορές παιδάκια!! Το μεγαλύτερο "λάθος" όμως που έχω κάνει, είναι να αποκτήσω σκύλο ύψους 30 cm!!!! Ένα Αγ. Βερνάρδου νομίζω θα μου "πήγαινε" καλύτερα!! ;-)

silver

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Υψος : 1.78
Registration date : 07/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Απ: Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από silver Παρ Ιουν 27, 2008 10:48 am

Ένα παράπονο: Ό,τι και να ντυθώ τις Απόκριες, και μάσκα να βάλω, πάλι ξέρουν ποια είμαι!!!!

silver

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Υψος : 1.78
Registration date : 07/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Απ: Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από Tallkaterina Τετ Αυγ 13, 2008 7:56 am

Βιαζομαι να γραψω αυτο το φρεσκο....Εχθες το βραδυ πηγα στο γυμναστηριο μετα απο πολυ καιρο.....Με πλησιαζει ενας τυπος που ακουσε το ονομα μου απο καπου ¨Κατερινα τι υψος εχεις" " 1,91 "λεω. "Μονο????" "Μονο?????????" λεω.
"Παραπανω" μου λεει ,"1,97-198".
Λεω "ρε φιλε γιατι να πω ψεμματα θα κοντυνω η θα φαινομαι πιο κοντη?".
"Εγω ειμαι 1,97 "μου λεει.
Ερχεται και ενας γνωστος μου ο οποιος ειναι μετριου αναστηματος και του λεω το περιστατικο.
"Τι να πει και αυτος ρε Κατερινα??Κουβεντα ηθελε να σου πιασει και πιαστηκε απο το υψος σου...."
Ψηλος τωρα να αδυνατει να καταλαβει ποσο ψηλη ειμαι να μαλιστα να εχει παγωσει διπλα μου.....Ειναι αυτο που ειπαμε οτι ολα ειναι στο μυαλο.
Αν μου πουνε οτι ειμαι 2,15 θα το πιστεψω ειλικρινα σας λεω δεν σας κανω πλακα....Γιατι πολυ συχνα με βγαζουν περισσοτερο ψηλη απο οτι ειμαι και οταν μετριεμαι και βγαινω 1,91 ουτε εγω το πιστευω περιμενω να βγω μεταξυ 2,05 με 2,10
Μιλαω σοβαρα.....ημισοβαρα τουλαχιστον....χεχε..

Tallkaterina

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 48
Τόπος : London
Υψος : 1,91
Registration date : 18/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Απ: Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από viewfromthetop Τετ Αυγ 20, 2008 11:28 pm

Εγώ να πω μόνο ότι την πρώτη εγχείρηση μηνίσκου την έκανα γιατί περπατώντας σε πεζοδρόμιο κοίταζα ψηλά να μη χτυπήσω το κεφάλι μου σε πινακίδα και δεν είδα τη λακούβα κάτω....και φλαπ! γύρισα το γονατάκι μου!
Επίσης κάποια δεκαετία και βάλε πίσω, είχα μπει σε ένα ταξί ντυμένη με ρούχα για προπόνηση και με ρώτησε ο οδηγός αν ήμουν ο Τάρλατς!!!! (μεγάλο πλήγμα για τι θηλυκότητά μου εκείνη την εποχή)
Και το σούπερ εκνευριστικό...με ρωτάνε πόσο ύψος έχω και τους απαντώ "Δύο" και με ρωτάνε ξανά τι "2"? Έχει αλλάξει το μετρικό σύστημα στην Ελλάδα και δεν το ξέρω??? Τι "2" μπορεί να είμαι δηλαδή? 2 Αμπέρ, 2 κιλά, 2 πόρτες έχει η ζωή???
viewfromthetop
viewfromthetop

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 49
Τόπος : Athens
Υψος : 2.00
Registration date : 20/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Απ: Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από Tallkaterina Δευ Αυγ 25, 2008 8:46 pm

Tελικα ολες οι ψηλες ανεξαρτητου υψους και εμφανισης ακουμε τα ιδια.Ειτε ειμαστε 2 μετρα,1,90 ,1,85.Ειτε εχουμε θηλυκη κατασκευη ειτε ειμαστε ανδροπρεπεις, "χοντροκομμένες",καμπυλωτες,με αγοριστικη φιγουρα....Καμμια διαφορα...Τις ιδιες εξυπναδες ακουμε...

Εμενα με εχουν πει 'Γιαννακη" και ακομη χειροτερα 'Τραβεστι"!!!!!!!!!!!!!!!
Περιττο να σας πω οτι στην τοτε νεαρη ηλικια με καταρρακωσε......
Εντελως.

Μου πηρε καιρο να αποδεχτω οτι η ηλιθιοτητα ειναι διαχυτη.......Ποσο,μα ποσο λυπηρο....

Tallkaterina

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 48
Τόπος : London
Υψος : 1,91
Registration date : 18/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Απ: Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από Δημήτρης_97 Παρ Σεπ 05, 2008 2:10 pm

Θυμήθηκα τώρα ένα περιστατικό πριν κάμποσα χρόνια. Ο γνωστός μου γίγαντας, είναι γύρω στα 2,10. Τον ήξερα μόνο φατσικά, τίποτα παραπάνω, άντε να λέγαμε ένα γεια όταν συναντιόμαστε από κοντά στο δρόμο. Ξεχωρίζαμε βλέπετε, αυτός περισσότερο, κάτι σαν σιωπηλή ομάδα ψηλών που επικοινωνούν με κάποιο τρόπο.

Η διάπλασή του, τεράστιος, αντιαθλητικός τύπος, στραβώνει το στόμα όταν ρουφάει το τσιγάρο, βήμα νωχελικό, μεγάλες δρασκελιές. Το βλέμμα του όμως σπινθηροβόλο, φαινότανε έξυπνος στα σίγουρα. Τον βλέπω με την παρέα του, ήταν δύο κορίτσια και ένα αγόρι ακόμα, εκεί γύρω στο 1,60. Περνώ από κοντά, αυτός μιλούσε σαν να τους να έλεγε, ακούστε με, μιλάω τώρα, δεν άκουσα τι λέγανε.

Ξαφνικά ακούω από την παρέα του, ελαφρώς χιουμοριστικό το στυλ:

- Κι επειδή μας περνάς .. ΜΙΣΟ ΜΕΤΡΟ νομίζεις ότι είσαι ποιο έξυπνος από μας; !!!!

Δημήτρης_97

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ηλικία : 55
Τόπος : Πάτρα
Υψος : 1,97
Registration date : 14/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Απ: Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από Dimitris_00 Σαβ Σεπ 06, 2008 8:07 pm

Διαβάζοντας την ιστορία του Δημήτρη, θυμήθηκα μια αντίστοιχη δική μου.. Πριν αρκετά χρόνια βρισκόμουν σε τραπέζι γεννεθλίων ενός φίλου και κάποια στιγμή σηκώθηκα να φέρω κάτι από τη κουζίνα. Μια κυρία λοιπόν που με είδε να σηκώνομαι , γυρίζει και μου λέει :
-Νεαρέ, να σου κάνω μια ερώτηση ?
- 2 μέτρα της απαντάω ...

Dimitris_00

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 56
Τόπος : Athens
Υψος : 2.00
Registration date : 31/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Απ: Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από Δημήτρης_97 Δευ Σεπ 08, 2008 10:24 am

Μία μέρα κάποτε θυμάμαι μιλάω με έναν παίκτη του Απόλλωνα Πάτρας. Λέγεται Μίμης Αγγελόπουλος, 2,08μ. Καλό παλλικάρι, πήγε και στην Αμερική να βάλει κάποια κιλά γιατί ήταν τρομερά αδύνατος.

Συναντιόμαστε έξω από το γήπεδο πριν την προπόνησή τους:
- Γεια σου ψηλέ, μου λέει (αν και 10 πόντους παραπάνω !!).

Δημήτρης_97

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ηλικία : 55
Τόπος : Πάτρα
Υψος : 1,97
Registration date : 14/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Απ: Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από Tallkaterina Πεμ Σεπ 11, 2008 3:56 pm

Περιστατικο φρεσκοτατο.
Πηγα σε εναν γαμο πριν 3 μερες.Φορουσα μια ωραιοτατη σατεν κοκκινη τουαλετα τυπου Βαλεντινο,ψηλοτακουνες γοβες και ειχα κανει ενα ωραιοτατο χτενισμα και μακιγιαζ.
Αισθανομουν τοσο ομορφα.
Σε μια φαση και αφοτου τελειωσε ο γαμος πηγα λιγο παρατερα σε ενα κιοσκι οπου παρευρισκοντο καποια φιλικα προσωπα της νυφης.
Μου λεει ενας τυπος.
"Να σε ρωτωσω κατι?"
"1,91 " του λεω εχοντας ηδη μαντεψει τι θελει να με ρωτησει.
"Μονο?" Μου λεει."Εμεις πιστευαμε οτι εισαι 2,10"
"Ενταξει "του λεω."Ειμαι 2,10".

Και συνεχιζει ο τυπος.
"Ειμαι μπογιατζης στο επαγγελμα"
"Ξερεις τι σκεφτηκα?"

"Οτι θα μπορουσα να σας βαφω τα ταβανια?"απαντω εχοντας προβλεψει οτι καμμια τετοιου τυπου εξυπναδα θα ξεστομιζε.

"ΝΑΙ!"μου λεει.
Με ξενερωσε εντελως.Μα εντελως.Κριμα και η τουαλετα και το μακιγιαζ και η διαθεση.Με φανταστηκα να βαφω ταβανια με την βραδινη τουαλετα.

Παραδιπλα βρισκοταν και η γυναικα του ....
"Πολυ εξυπνος ο ανδρας σας" της λεω.
"Ναι ,ναι"και κανει εναν μορφασμο εχοντας αντιληφθει οτι ο τυπος ειπε χοντρη σαχλαμαρα.

"Μηπως γι αυτο εχει παραμεινει.........μπογιατζης?" απαντω.

Ακομψο το σχολιο αλλα το αξιζε ο κρετινος......¨)

Tallkaterina

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 48
Τόπος : London
Υψος : 1,91
Registration date : 18/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty το υψος

Δημοσίευση από jesus Παρ Δεκ 26, 2008 7:13 pm

και εγω ειμαι ψηλος φυσικα,2μετρος σχεδον
οποιος με λεει ψηλο,εγω το λεω κοντο
δεν απανταω πια σε ερωτησεις ποσο υψος εχεις φιλε οσο και αν επιμενει ο αλλως
η' λεω οτι ναναι πχ 2.87,εσυ?
τι χαζομαρα να σε ρωτανε σηνεχως οι αλλοι ποσο εισαι,ποιον ενδιαφερουν οι αρι8μοι.
ποσο λα8ος την εχουν δει οι αν8ρωποι,τι μαλακες'''ποσο ψηλος εισαι ρε φιλε?,
τι σε νοιαζει μλκα,,
φαντασου ποσο μου χει πρι3ει τα αρχιδια αυτη η ερωτηση για το γραφω τωρα,ετσι
πολυ χαζο...

jesus
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Απ: Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από irini Σαβ Δεκ 27, 2008 11:14 am

Αντίστοιχα περιστατικά έχω ζήσει κι εγώ από τότε που έριξα απότομα μπόι και άρχισα να προεξέχω από τον υπόλοιπο κόσμο.
Σε βραδινή έξοδο λοιπόν και ενώ έχω ετοιμαστεί κατάλληλα με την ψυχολογία μου στο ζενίθ της ακούω από την διπλανή αντρική παρέα το εξής σχόλιο «ρε μ… τελικά δεν είναι ανεβασμένη στα σκαλιά» με το απαραίτητο ξεκαρδιστικό γέλιο να συνοδεύει την πρόταση.
Μία άλλη περίπτωση είναι αυτή του αρραβώνα φίλου όπου φίλοι στόλισαν το σπίτι βάζοντας δεκάδες μπαλόνια και τρέσες στο ταβάνι. Ένα λεπτό μετά την άφιξη μου άρχισε το ξεστόλισα γιατί πολύ απλά δεν χωρούσα και κινδύνευα με πνιγμό από τις τρέσες.

irini

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 40
Τόπος : θεσσαλονίκη
Υψος : 1.86
Registration date : 23/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Απ: Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από zoe Δευ Μαρ 02, 2009 6:06 pm

'Ενα ακόμη φρεσκότατα...μόλις το βγάλαμε από τον φούρνο ένα πράγμα :)...σε κάτι σεμινάρια που παρακολουθώ μια κυρία έχει φάει κόλλημα κι όχι αστεία με το ύψος μου από την πρώτη μέρα και κάνει κάτι ερωτήσεις να βγει ο Αινσταιν από τον τάφο του να την κυνηγάει (π.χ. βρίσκεις και παντελόνια...... ουάουυυυ, καλέ βρίσκεις και φούστες; ξανα ουάου κ.τ.λ.)...οπότε έχει γίνει ατάκα το όλο θέμα στην παρέα και με ρωτάνε συνεχώς καλέ φουλάρια που βρίσκεις; ε; μην μου πεις ότι βρίσκεις και κοσμήματα; απίστευτο....
zoe
zoe

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ηλικία : 41
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Υψος : 1.93
Registration date : 06/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Απ: Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από grouvalo Δευ Νοε 22, 2010 3:55 pm

Πρωτο μου ποστ!

Μου λεει καποιος "να σε ρωτησω κατι?

του απανταω "1.93,όχι"
με κοιτα σαν χανος.μου λεει "τι?"
τι θα με ρωτουσες λεω
"ποσο υψος εχεις και αν παιζεις μπασκετ"
"ε σου απαντησα "του λεω!

grouvalo
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty Απ: Παράξενες αστείες ιστορίες !

Δημοσίευση από lou Δευ Μάης 16, 2011 6:01 pm

μια ιστορια ακομη ...

ο μπαμπας ψηλος η μαμα κοντη και φυσικα πηραμε ολοι απο τον μπαμπα))
εξοδος της οικογενειας λοιπον προς φιλικη επισκεψη .
εγω με τα 2 αδελφια μου (απο 1,79 εως 1,85)προχωραμε στο δρομο και ο μπαμπας ακολου8ει πισω μας .
καποια στιγμη μας φωναζει ...<περιμενετε να ερ8ει και η μανα σας!!>
οπωτε σκασμενοι στα γελια εμεις,ανοιγουμε το τοιχος που ειχαμε χτισει και τα τρια μας και την βλεπει που ηταν μπροστα μας )))))))))

lou
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παράξενες αστείες ιστορίες ! Empty lol

Δημοσίευση από mailo Παρ Ιουλ 29, 2011 12:01 am

eimai 16 :O 1.90 kai epeidi kanw stivo kai exw anoi3ei ligo eixa akousei oti kapoios elege oti pira xapia kai egina etsi :O gt prin 1 xrono imun 1.78

mailo
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης