ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΨΗΛΟΣΩΜΩΝ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πότε θα δούμε τέτοια καταστήματα στην Ελλάδα;

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Πότε θα δούμε τέτοια καταστήματα στην Ελλάδα; Empty Πότε θα δούμε τέτοια καταστήματα στην Ελλάδα;

Δημοσίευση από Admin Τρι Μάης 06, 2008 2:58 pm

Φωτογραφία από κατάστημα στο Μόναχο, στην κεντρική αγορά.Τα ράφια γεμάτα παπούτσια...Πας στο νο 49 και βλέπεις 50 είδη.Διαλέγεις ένα και στο φέρνουν από την αποθήκη σε πακέτο. !!!!!!!!!!!
Πότε θα δούμε τέτοια καταστήματα στην Ελλάδα; 92492710

Και μια ακόμα φωτογραφία , για γυναικεία παπούτσια Νο 43 !!!!

Πότε θα δούμε τέτοια καταστήματα στην Ελλάδα; 92492713


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Κυρ Ιουν 22, 2008 5:24 pm, 4 φορές συνολικά

Admin
Admin

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ηλικία : 55
Τόπος : Αθήνα
Υψος : 198
Registration date : 20/04/2008

https://hellenictallclub.1talk.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πότε θα δούμε τέτοια καταστήματα στην Ελλάδα; Empty ΜΕΓΑΛΑ ΜΕΓΕΘΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από pantos Πεμ Μάης 08, 2008 1:00 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΥΡΙΕΣ ΜΕΛΗ ΤΟΥ SITE ΣΑΣ
ΔΙΑΤΗΡΩ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΟΔΟΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ 33 ΤΗΛ 2103239986 SITE
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΩ ΕΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΑΣ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

pantos
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πότε θα δούμε τέτοια καταστήματα στην Ελλάδα; Empty Απ: Πότε θα δούμε τέτοια καταστήματα στην Ελλάδα;

Δημοσίευση από Tallkaterina Δευ Μάης 26, 2008 7:57 pm

Είμαι μια γυναίκα 1,91 και δεν θα το πιστέψετε άλλα βρίσκω πλέον σχετικά έυκολα ρούχα.Μεγαλώνοντας όμως ήταν ένα μαρτύριο.Θεωρούσα ως παιδί ότι το να έχεις μακριά πόδια είναι ντροπή γιατί όλα τα παντελονάκια μου ήτανε κοντά.
Αυτό όμως ίσως είναι γιατί φοράω παπούτσι 40 κατα βάση και έχω 34" μήκος παντελονιού επομένως δεν έχω ιδιαίτερα μακριά και μεγάλα πόδια.
Για τις κοπέλες.Ο ΖΑRΑ έχει πολύ μακριά παντελόνια προς ευχαριστηση μου και ωραιότατα ρουχα που στρώνουν πολύ.Όλα σχεδόν τα ρούχα μου είναι απο εκεί.
Φορέστε πολύ στενά ή καμπάνα παντελόνια που τονίζουν τα μακριά πόδια και ιδιαίτερα σε ψηλά -οχι πάρα πολύ ψηλά-τακούνια.
Και εν παση περιπτώση τα κοντά μανίκια στα πουκάμισα κε τοπς δείχνουν όμορφα.
Ναι όλες μας έχουμε υποφέρει απίστευτα μεγαλωνοντας οταν η Κουλα και η Σούλα του 1,68 έπαιρνε το παντελονάκι απο την βιοτεχνία απεναντι και της ήτανε κουτί αλλά μην ξεχνάτε ότι τα παντελόνια της βιοτεχνίας ητανε ραμμενα στα μέτρα της γυναίκας του βιοτέχνη ,της Βούλας και οχι στα μέτρα της Σκλεναρικοβα όπως έχω αναφέρει και σε προηγούμενη μου δημοσίευση.
Δεν ήτανε δικό μας φταίξιμο πάρα το γεγονός οτι έμεις βρισκόμασταν ...."στην απεξω".
Χε χε χε.....
Στην Αγγλία που βρίσκομαι τώρα υπάρχουν τα υποκαταστήματα "Long Tall Sally" τα οποία είναι καθεστώς για τις ψηλές -κοιτάξτε στο internet αν θέλετε να δέιτε κανένα κατάλογο-αλλά δεν μου αρέσουν καθότι εχουν ρούχα αρκετά συντηρητικά και κάπως ....αγγλικα.

Tallkaterina

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 48
Τόπος : London
Υψος : 1,91
Registration date : 18/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης