ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΨΗΛΟΣΩΜΩΝ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποια είναι η καλύτερη απάντηση στο σχόλιο " Ψηλέ και άμυαλε "

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η καλύτερη απάντηση στο σχόλιο " Ψηλέ και άμυαλε " Empty Ποια είναι η καλύτερη απάντηση στο σχόλιο " Ψηλέ και άμυαλε "

Δημοσίευση από anonimos Δευ Σεπ 29, 2008 1:09 pm

Πραγματικά πολλές φορές αναρωτιέμαι από που βγαίνει αυτό...Μα δεν έχει σχέση το ύψος με το πόσο έξυπνος είσαι...
Γιατί αυτό...? Δεν λένε ποτέ κοντέ και άμυαλε ή άσχημε και άμυαλε ή κουτσέ και άμυαλε...Τι προκατάληψη είναι αυτή με τον ψηλό και την ψηλή... Παρακαλώ πείτε μου... ? Πάντως δεν ξέρω τι απαντάτε εσείς , όταν ειδικά το λένε χαριτολογώντας σε κάποιο λάθος ή αντίθετη άποψη, αλλά εγώ απλά τους στέλνω κανονικά...

anonimos

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ηλικία : 54
Τόπος : Athina
Υψος : 200
Registration date : 05/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η καλύτερη απάντηση στο σχόλιο " Ψηλέ και άμυαλε " Empty Απ: Ποια είναι η καλύτερη απάντηση στο σχόλιο " Ψηλέ και άμυαλε "

Δημοσίευση από petros Δευ Σεπ 29, 2008 2:30 pm

Κάποτε είχα ακριβώς την ίδια απορία μέχρι που ρώτησα κάποιον γνωστό μου που είναι και αυτός ψηλός και μου είπε πως μας λένε έτσι χαριτολογώντας επειδή λόγω του ύψους παίρνουν τα μυαλά μας αέρα!Δεν ξανάψαξα να μάθω περισσότερα.Απλά χάσιμο χρόνου...

petros

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ηλικία : 37
Τόπος : athens
Υψος : 2.02
Registration date : 15/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης